Můj Blog

...sbírka mých myšlenek...

RSS

RSS

RSS na Seznam.cz

Přidej na Seznam

Počítadlo

TOPlist

Podporuji

Deníček

Ruka v rukávě

Tak je libo dalších pár novinek? Kromě toho, že sympatizuji s "autory" atomového výbuchu a s dívkami, které nosí stále spořejší oblečení, tak jsem se dnes dohodl na pracovním poměru v obch. domě a také jsem vyřešil tradiční požadavky mírumilovných úřadů. Dá se tedy říci, že jsem s posledním dnem spokojen, ale ne tak docela.

Menší chaos způsobila informace, že jsem se nahlásil na casting na sportovního zpravodaje televize NOVA. Jedna část lidí mne nazvala povzbudivě blbcem, další část (ta největší) mi dokonce i fandí. A ta poslední část, tj. babička, se hned na úvod zasnila, že to bych byl vlastně parťákem Pavlíčka Poulíčka a že by to bylo skvělý.

Oběd dnes nebyl nic moc, co se dá dělat, každý den není posvícení. V práci jsem pak tedy řekl ředitelce, že opravdu na místě, které mi nabídla, nevidím žádnou budoucnost a tak přijímám tento flek jen jako jednoznačné východisko z nouze. Na pracáku jsem pak vysvětloval, že od července jdu arbeitovat. A na sociálce zase to, že potřebuji peníze, protože velkou výplatu dostanu až za bůh ví jak dlouho. Pochopili to naštěstí všude a hned.

Furt mě láká potřeba dotáhnout do konce web Jakuba Kindla, ale k tomu musím taky začít i makat na oficiálním webu šumperského hokeje. No popohnat redakci asi nebude problém, nejhorší je vždy popohnat sebe. A těším se na neděli, na motokros do Rapotína. Jako malý Jarda.

Poslední komentáře
21.08.2007 01:24:19: Kdo ze sebe učiní zvíře, zbaví se bolesti člověčenství!!!