Můj Blog

...sbírka mých myšlenek...

RSS

RSS

RSS na Seznam.cz

Přidej na Seznam

Počítadlo

TOPlist

Podporuji

Deníček

Nový vzhled (né můj, webu)

Tak po delší době sem znovu něco načmárám. Někteří lidi mě donutili oživit tuto skomírající mrtvolku, která se mohla honosit tou ctí spřádat mé myšlenky a podobné žblepty. Tak jsem se naklonil, abych se podíval na hodiny a zjistil, že už je zase po půlnoci a já budu rád, když se do práce aspoň trošku vyspím. Takže fofrem, ať nezdržuji vás, ale hlavně mě ne :). Web dostal nový vzhled. To aby tak trochu korespondoval s mou novou webovou stránkou, na které prezentuji své fotodíla (odkaz naleznete v pravém sloupci pod názvem "můj photobox"). A taky do tohoto článku napíšu krom toho i pár svých aktuálních brouků z hlavy.
V sobotu jsem byl na hokeji v Chomutově. Cesta skvělá, přivítání od domácích také, nic tomu nechybělo (dokonce ani branky ne, prohráli jsme 2:9). Ovšem to co se dělo na cestě zpět, to překonalo veškeré zlé fantazie. Ale postupně. V pátek večer jsme šli zapít výtečnou výhru futsalistů 7:1, takže na sobotním ranním sraze před osmou hodinou jsme někteří byli docela dolámaní. Vyrazili jsme v počtu pouhých šesti lidí a hned v Zábřehu ve vlaku potkali fanoušky Prostějova. O pár kilometrů dál šokoval Vilda, který do kupé, kde seděla mladá máma s dcerou, pronesl větu "Tady jsou holky s ptákama". Pak se Vilda naládovat v jídeláku svým chlebem se sekanou. Až do Prahy cesta klidná, tam se přidal v Holešovicích Honza+ a s ním i igelitka s milým obsahem.

Tvrzení, že těch patnáct plechovek piva našel v křoví, mu nikdo nesežral. Až v Chomutově v hospodě na zimáku se začala trochu projevovat únava, ale nakonec jsme to do začátku utkání zvládli. Kluci dlouho drželi přijatelný výsledek, pak však dostali nakládačku, to tu rozebírat nebudu. No cesta zpátky až do Prahy probíhala v klidu. Všichni jsme v kupéčku vytuhli, pak se však přidal nějakej vyšvihanej slávista a bylo po klidu. Bordelu nadělal ve vlaku až moc, naštěstí vystupoval v Pardubicích. Kousek za Pardubicemi nám pak směle oznámila průvodčí, že vzhledem k novému jízdnímu řádu vlak v Zábřehu nestaví a ať počkáme do šesti do rána v Třebové na další. Málem došlo k lynči, nakonec vlakvedoucí domluvil zastávku v Zábřehu (díky borče). Na dlouhou dobu tyhle únavné výjezdy nechci ani vidět.

V sobotu jedu do Vídně na nákupy, tak si od hokeje odpočinu. Dnes pak jdu na zápas s Berounem, musíme vyhrát, pokud chceme pomýšlet na záchranu. No a hlavně zase do práce, snad to nějak přežiju, jsem aktuálně trochu nemocnej. Uvidíme. O nabitým plánu příštích dní ale napíšu třeba zítra, teď šup k webu. Rozhodl jsem se přizpůsobit grafiku té ze stránek s photoboxem, tudíž doufám, že se vám tu bude líbit. Vpravo v menu naleznete nově i informaci o nových článcích na webu. Pro váš rychlý přehled. A další novinky přijdou. Tak doufám, že změny povedou k lepšímu a že já brzo usnu. Dobrou.
Žádné komentáře