Můj Blog

...sbírka mých myšlenek...

RSS

RSS

RSS na Seznam.cz

Přidej na Seznam

Počítadlo

TOPlist

Podporuji

Deníček

Myšlenkové dostihy

Dlouho jsem se neozval. Chtělo tomu pár věcí, které se mi staly. Myšlenky mám sice i nadále spíše někde zcela jinde než u tohoto článečku, leč už to není tak hrozný. Všechno odstartovala jedna událost z čtvrtečního večera, která jaksi nastartovala můj myšlenkový pochod velmi zajímavým směrem. O víkendu jsem pak byl mimo Šumperk slavit narozeniny osoby, které si moc vážím a kterou mám rád.

Poslední květnový den, tj. ve čtvrtek, jsem poznal člověka, kterého bych možná minul kdykoliv jindy bez povšimnutí. Možná také ne. Shoda náhod tomu chtěla, že jsme nakonec chvíli poseděli a popovídali si. Bohužel člověk si najednou v některých situacích uvědomí, jak jsou jeho "velké" a "neřešitelné" problémy nicotné vůči událostem, které míjí. Doufám, že vše dobře dopadne a že právě ty naše na oko "velké" problémy již opravdu budou pro ni těmi největšími a jedinými problémy, jejichž řešení se většinou nachází v silách samotného člověka a ne někoho shůry. Pak možná budeme opět krok blíže k nějakému kousku štěstí. Přál bych jí to.

Víkendová oslava narozenin mne na pár hodin a vlastně i dní vytrhala z toho mého emocionálního a myšlenkového závodění. Musím říci, že ačkoliv jsem odjížděl na ten víkend téměř fyzicky vyčerpán (nedostatek spánku po několik dní způsobí svoje), odpočinul jsem si skvěle. Hlavně po psychické stránce. I v tomto případě se mi podařilo poodkrýt osobnosti některých lidí, které často potkávám. Musím tedy uznat, že to odkrytí bylo příjemné a že jsem za něj rád.

Za pár vteřin usnu, přičemž zítra mne čeká další den v práci. Moc toho člověk večer asi nestihne, ale pokusím se, aby za mnou zůstala i nějaká vykazovaná činnosti i doma. Snad se mi to podaří. Mějte se jako v pohádce.

Žádné komentáře