Můj Blog

...sbírka mých myšlenek...

RSS

RSS

RSS na Seznam.cz

Přidej na Seznam

Počítadlo

TOPlist

Podporuji

Deníček

Mediální megahvězda?

Tak jsem své hrozby splnil. Ve včerejších večerních hodinách jsem poslal do Novy přihlášku na casting na sportovního zpravodaje. Šance si dávám tak 1%, takže to je tímto pro mne pasé. Až přijde dopis s odpovědí, určitě dám vědět. Jinak byl víkend šílený. V sobotu jsme šli s kámoškou na jedno pivo, přičemž jsme domů došli za světla před pátou hodinou ranní. No a včera u fotbalu se o mne pokoušel infarkt. To je tak, když si k vám přisedne člověk, co má neskutečný talent lidi nasírat.

Tento týden mám v práci volno, pokud se tedy dnes nedohodnu s ředitelkou na nové smlouvě. Jak to vypadá, nakonec její nabídku budu muset asi přijmout. Nejsem na tom v současné době tak, abych si vybíral. Co se dá dělat. Dnes s ní budu ještě mluvit a zkusím ji ještě nějak dát impuls k zamyšlení se nad pracovním zařazením.

Blíží se začátek hokejové sezóny a taky se množí práce na webu. To se bude muset co nejdřív řešit a už teď z toho mám hrůzu. Spousta lidí si myslí, že se spousta věcí udělá sama. Přál bych si na pár hodin s nimi vyměnit pozice a já rejpat a oni dělat. Na dnešek jsem toho navíc moc nenaspal. Co se dá dělat, ale od zítřka se na to musím vrhnout.

V neděli je pak v Rapotíně motokros a už se docela těším. Hlavně aby bylo hezky. A zkusím taky něco nafotit, moje premiéra na motosportu.

Žádné komentáře