Můj Blog

...sbírka mých myšlenek...

RSS

RSS

RSS na Seznam.cz

Přidej na Seznam

Počítadlo

TOPlist

Podporuji

Deníček

Houpačka s náladou

Jak přemýšlím tak přemýšlím, včerejší (stále se mi dere na jazyk slovo dnešní, leč už je po půlnoci) den byl pro mě zas po dlouhé době emocionálním terorem. Nečekaně jsem toho příliš nenaspal, avšak v práci se to dalo přežít. Když máte na stole úkol, který potřebuje řešení a cítíte, že je nezbytně nutně jej opravdu zpracovat, tak můžete být unaveni jakkoliv. Hlava vám neklesne a práce vás nutí překonávat únavu. Dnes jsem prožil v práci docela náladový den. Dlouho to bylo v pořádku, než...
... jsem se zklamal v pár věcech. Nesnáším lež a bohužel jsem si rázem musel připadat jako lhář. Jednoduše řečeno mi bylo dáno najevo, že se mi nevěří. A od osoby, od které jsem to nečekal a hlavně která měla mít v řešení dané situace jiný postoj. Na druhou stranu jsem to vždy já, kdo se snaží prostě vymyslet cestu ven a vše nějak urovnat. Nic jsem dnes neprovedl a zatím si stojím. Názor, že nemám pravdu a že se snažím někoho podvést, mě docela mrzí.

V závislosti na těchto věcech se mi nechtělo ani na hokej. Mě. Kdo mě zná, těžko pochopí. Nakonec jsem šel a hokej opět splnil to, co od něj dostávám již víc jak deset let. Dokonce podstatně déle. Zapomněl jsem na všechny trable, navíc kluci vyhráli a díky jím. A pak, potkal jsem na hokeji dívku, kterou jsem znal zatím jen z internetové komunikace a mohl jsem poprvé s ní vůbec mluvit. A když napíšu, že jí to moc slušelo, tak mám jistotu, že si to přečte. Ona mě naverbovala totiž do toho, abych tu zase začal něco psát. :)

Po utkání už to byl rychlý slet akcí. Prezident hokejového klubu mě pozval na panáka slivovice, který se však změnil tak v extravelkého. Byl dobrý, ovšem na něj piva a frisco, které mi v poslední době zachutnalo převelice, nejsou dobrá kombinace. Ale zavčasu jsem utekl domů, teď tu sedím, píši, je mi zima a chystám se spát. Zítra jdu do práce. Snad tam zase nebudu za lháře.
Žádné komentáře