Můj Blog

...sbírka mých myšlenek...

RSS

RSS

RSS na Seznam.cz

Přidej na Seznam

Počítadlo

TOPlist

Podporuji

Deníček

Divokej zaBIjeLL

V pátek 23. května se Šumperk dočkal. Dorazila samozřejmě na koncert - nutno dodat dlouho očekávaný koncert - hvězdná a milovaná kapela Divokej Bill a nebylo co řešit. Místo plánovaného sparingpartnera v podobě Čechomoru se v Šumperku představila formace Medvěd 009 a pro opravdové fanoušky těchto kapel tak nadcházel slastný večer. A musím říci, že jsem si ho užil taky - do poslední kapky.
Narvaný kulturák v Šumperku rozehřál právě Medvěd, který vypálil ze svého repertoáru i známé hitovky jako Běhovice či Olgoj Chorchoj. Nechyběl ani parní stroj, na vrchol večera si však museli fanoušci počkat až do půl deváté - to na podium přivedl nezmar Vašek Bláha Divokýho Billa a začala famózní a fantastická jízda večera, která nabírala na neskutečných obrátkách. Divokej Bill navíc představil novinku Laboratoře, která má na prvotní pohled ohromný potenciál prohnat se všemi možnými žebříčky na vrchol. Tuhle píseň naleznete již nyní i na youtube a rozhodně stojí za poslech.

Pokud jde o mě, tak jsem z koncertu nadšen - a doufám, že Billa ještě letos uvidím, šancí a příležitostí je naštěstí hromada. Slastná páteční jízda okořeněná největšími hitovkami, ze kterých mi největší radost udělal song Prase a také na závěr vehnaný Alkohol, mě navnadila a je samozřejmé, že pokud vám nějaká pochoutka opravdu sedne, tak si ji chcete příště dát znova. Nebo vy snad ne?
Poslední komentáře
09.07.2009 05:55:28: Lást minute Řecko Lást minute Řecko, Kréta, Chalkidiki, Korfu, Lefkada, Rhodos, Zakynthos, Řecko...