Můj Blog

...sbírka mých myšlenek...

RSS

RSS

RSS na Seznam.cz

Přidej na Seznam

Počítadlo

TOPlist

Podporuji

Deníček

29. 5. 2007 - Den volna a vyjezené lednice

Den po opětovném návratu do pracovního tempa jsem si užil volno. Trošku jsem si přispal, hlavně hodně relaxoval. Z pohodlí domova jsem vyrazil jen ráno do obchodu a v podvečer, kdy jsem vyrazil sice jen na krátkou procházku, ale také spojenou s návštěvou obchodu. Co jsem však slíbil včera, to jsem zatím nesplnil. Ale ještě se na to vrhnu.

Dnešní den byl opravdu snad nejvíc jen o jídle za poslední dobu. Připadne mi, že jsem ryzí příklad rčení "Lepší šatit, než-li živit." Pravda je, že teď, po druhé večeři, již hlad nemám, ale stejně si myslím, že to ještě přijde. Naštěstí jsem si byl večer doplnit proviant do lednice, takže se nic neděje.

Četl jsem si dnes tak noviny a v Jeseníku nějaká dívka předtím, než došla do školy, sprejem označila některé omítky ve městě. V patnácti letech je teď stíhána za takovou kravinu, jako je jeden nápis ACAB na zdi. Holt, za blbost se prostě platí. Jen marně přemýšlím, jaký požitek z tohoto konání měla.

Jinak mi dnes dala pořádně několikrát zabrat i babička. Někdy je opravdu k uškrcení. Zvláště, když se vás potřetí zeptá, jestli nepřišla pošta, když jste jí už dvakrát předtím odpověděli. Budu si muset začít kupovat prášky na uklidnění. Nebo je krást potajmu právě babičce.

Jinak co jsem včera slíbil, to jsem samozřejmě nesplnil. Nemám v poslední době až moc tolik chuti cokoliv dělat. Prostě někdy jsou některá zklamání tak silná, že člověka otupí. Jenže den ani nekončí a já tuším, že dnes zase bohužel spát nepůjdu jen tak brzo. Mimochodem mne zítra čeká nejspíše hodně náročný den, tak mi držte pěsti. Ať ho přežiji.

Žádné komentáře